Terug

Peygamber Aşıkları

 • Peygamber Aşıkları

Vandaag besteld = uiterlijk volgende werkdag verzonden

  Yeryüzü Yıldızlarının Aşkları

  € 12,49

  Aan verlanglijst toevoegen

  Productomschrijving

  Peygamber Aşıkları

  O, öyle bir güzel ki, âlemlerin Rabbinin Sevgilisi olacak kadar... Bütün kâinat O'nun hürmetine yaratıldı. Bütün peygamberler peygamberlik nurunu ondan aldı. küfür ve vahşet zindanında körleşen kalbleri onun nuru aydınlattı...

  O, dünyada yegane halaskarımız, ahirette en büyük şefaatçımız, müminleri cennetle müjdeleyici, rahmete gakedici, allah'a giden yolu gösterici. O, alemlerin rabbinin en sevgilisi... Bütün sıfatlarında... Güzellikte, olgunlukta, ilimde, hilmde, şifkat ve rahmete garkedici, Allah'a giden yolu gösterici.

  O, alemlerin rabbinin en sevgilisi... Bütün sıfatlarında... Güzellikte, olgunlukta, ilimde, hilmde, şefkat ve merhamette, beşerrde bulunabilecek her şeyde tek ve eşsiz... Nasıl ki, alemlerin Rabbi olan Allah bir ve benzersiz ise, o da benzerleri bütün insanlar ve peygamberler arası’nda bir ve yine benzersiz... İşte bu eser, onu layıkı vechile anlayıp nurunda pervane olanların aşklarını d ile getirmektedir.

  Sahabi aşkının muhteşem örneğini göreceğiz... Onu sevenlerdeki aşk, iman, muhabbet ve heyecana şahit olacağız ve onun mucizelerinden nefes nefes gönlümüze dolduracağız... Allah'ın sevgilisini sevmek... Onu nasıl seveceğiz? Sadece onu her şeyden üstün tutuyorum ve seviyorum demekle sevgimiz gerçekleşmez. Onu nasıl seveceğimizi yine o bize haber veriyor:

  Sünnetimi seven beni sevmiş olur. Beni seven kimse ise cennette benimle beraber olur.

  Ürün Bilgileri

  • Yazar: Mustafa Necati Bursali
  • Yayinevi: Celik yayınevi
  • Sayfa sayısı: 440

  Vergelijk producten Verwijder alle producten

  You can compare a maximum of 3 products

   Hide compare box
   Peygamber Aşıkları

   Peygamber Aşıkları

   € 12,49

   / - Reviews @ WebwinkelKeur
   Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »